Pravidelné konzultace

Jak vyplývá z dlouholetých zkušeností The 1:1 Diet, hrají pravidelné konzultace významnou roli pro dosažení stanovených cílů na cestě našeho klienta k novému životu bez kil navíc.

Konzultace s klientem probíhají v pravidelných intervalech 7 – 14 dní a to po celou dobu programu.
Jejich náplní je opětovná podrobná analýza těla prováděná na přístroji InBody pro kontrolu správnosti nastaveného postupu redukce váhy a dodržení stanovených dílčích cílů.

Dle výsledků přistupujeme k případné úpravě jídelníčku či posunu na další krok Cembridge Weighet Planu.

Neméně důležitým prvkem hubnoucího programu je i vlastní mentální podpora a motivace ze strany výživového poradce, který vám pomůže překonat případné nastupující krize ve vašem odhodlání.

Pravidelné konzultace probíhají i s celou řadou klientů po ukončení výživového programu, ale již v delších, nejčastěji 3-mesíčnách, cyklech dle přání a potřeb klienta.

Pravidelné konzultace sebou nesou i čtyři etapy kontroly váhy

PŘÍPRAVA
Při vstupním pohovoru s poradcem si ujasnit, zda je vhodná doba pro začátek hubnutí. Postupně začít snižovat celkový denní příjem potravy, snižovat příjem sacharidů a dodržovat pitný režim.

HUBNUTÍ
Nejjednodušší část procesu, užívat dietu (jako jediný zdroj výživy), dodržovat pitný režim a lehce pravidelně cvičit nebo chodit na procházky.

STABILIZACE
Čím je období přechodu na pevnou stravu delší, tím je menší riziko vzniku Jojo efektu. Stabilizace je velmi pozvolný přechod na pevnou stravu a určení optimálního denního přijmu kalorií, které zaručí dlouhodobé udržení ideální váhy.

UDRŽOVÁNÍ
Udržet si získanou ideální váhu je nejtěžší část celého procesu. Nebojte se, budete mít vynikající pomocníky: Cambridge Weight Plan a Vašeho poradce. Stadium udržování začíná od denního přijmu 1 500-2 000 kcal -ženy, 2 500 kcal muži.

Vyberte si svého výživového poradce