• Buzulucká 431/2, 50003 Hradec Králové
  • Po-Pá 6:00-20:00 Dle objednání

Vytvoření jídelníčku na míru

dietní jídelníček

Vytvoření jídelníčku na míru

Program The 1:1 Diet je komplexní výživový program zaměřený na změnu stravovacích návyků i životního stylu.

Váš certifikovaný výživový poradce vám vysvětlí podstatu 6 Kroků programu The 1:1 Diet a pomůže vám vybrat ten nejvhodnější Krok pro váš nový začátek.

Každý Krok se skládá z nutričně vyvážených produktů The 1:1 Diet a běžné stravy v podobě zeleniny a bílkoviny. Program je variabilní a po pečlivém zhodnocení vašeho zdravotního stavu, je vám doporučen vhodný Krok pro začátek redukce. Díky postupnému navyšování energie a zařazování většího množství běžné stravy se tělo stabilizuje a zajišťuje ideální příjem. Tento postup vás udrží v psychické pohodě, zakotví nově získané zdravé stravovací návyky a zamezí tzv. „jojo efektu“. Následně, poté co dojdete s vaším poradcem do Kroku 6, obdržíte od certifikovaného výživového poradce jídelníček přesně na míru pro optimální udržení nově získané ideální váhy.

Dietní program The 1:1 Diet

KROK 1

440 – 640 kcal

První Krok vám pomůže rychle a efektivně zhubnout. Pokud zvolíte tento Krok, nahradíte své každodenní jídlo z větší části našimi nutričně vyváženými výrobky, které obsahují všechny výživné látky, které tělo každý den potřebuje a doplníte je bílou/zelenou zeleninou a bílkovinou. Stačí vybrat tři nebo čtyři produkty denně s pomocí svého výživového poradce a můžete začít!

KROK 2

810 kcal

V druhém Kroku využíváte tři produkty The 1:1 Diet denně a zdravé jídlo dle vašeho výběru. Toto jídlo si můžete naplánovat sami nebo s pomocí svého poradce. Můžete si také vybrat z naší nabídky báječných jídel Step Up Meals.

KROK 3

1000 kcal

Třetí Krok umožňuje ještě větší flexibilitu. Vyberte si dva produkty z programu The 1:1 Diet a dejte si zdravou snídani, oběd a večeři! Inspiraci na zdravé recepty najdete na našem blogu i Facebooku nebo se obraťte na svého poradce, který vám vysype z rukávu spoustu nápadů!

KROK 4

1200 kcal

Čtvrtý Krok dává větší prostor těm, kteří jsou aktivní (mají rušný život, hektické zaměstnání nebo jsou často v tělocvičně), potom několik dalších kalorií může být právě to, co potřebujete. Zde budete mít i nadále několik produktů z programu The 1:1 Diet a oběd, večeři a další občerstvení. Váš poradce vás bude i nadále podporovat, ale také sledovat.

KROK 5

1500 kcal

Pátý Krok je velmi důležitý – naučí vás volit správné porce a také zvolit správné jídlo, které vám pomůže udržet vaši váhu. Budete i nadále vařit a jíst zdravá jídla a přitom budete mít během celého dne jen jeden z našich chutných produktů.

KROK 6

Vlastní život

Šestý Krok je poslední a nejdůležitější Krok programu The 1:1 Diet. Tady začíná váš nový život.
Požádejte svého výživového poradce, aby vám vypočítal váš doporučený denní příjem kalorií a sestavil jídelníček.
Dodržujte všechna pravidla, která jste se během programu naučili a těšte se z vašeho nového JÁ.
Samozřejmě i nadále můžete využívat produktů The 1:1 Diet.

Vzorový jídelníček PRO ŽENY po ukončení programu.
Vzorový jídelníček PRO MUŽE po ukončení programu.

Po celou dobu kroků 1-5 nezapomínejte na pitný režim, což znamená minimálně 2,5 litrů povolených tekutin denně.

Pro sestavení jídelníčku kontaktujte naše výživové poradce