Mgr. Jitka Ouřecká

Certifikovaný výživový poradce

Zdravím vás všechny, ráda bych vám přiblížila moji životní cestu, která mě navedla až sem-k programu Cambridge Weight Plan.

Od dětství jsem byla krásnou dlouhovlasou kulaťoučkou holčičkou, která měla ráda jídlo. Byla jsem šťastné a spokojené dítě do chvíle, kdy přišla puberta. V té době jsem poprvé slyšela slovo dieta a zatoužila zjistit, jaké to je být štíhlá. Různými pokusy a „zaručenými recepty“ jsem se postupně přibližovala a zase vzdalovala svému cíli. A tak to šlo se mnou stále dokola přes tři těhotenství. Touha byla stále, jen ubývalo „zaručených receptů“ a narůstalo zoufalství, že na mě už rozhodně nic nezafunguje.

Až jednou…

Mělo to přijít a přišlo to v dobu, ve kterou mělo, a já na to byla připravená. Moc jsem chtěla, ačkoliv už jsem pozbývala důvěry v cokoliv… Dnes jsem šťastná, že jsem měla možnost potkat úžasnou výživovou poradkyni Cambridge Weight Plan Yvetu Skalickou, ve které jsem našla nejen podporu, ale i ztracenou víru, že síla je uvnitř každého z nás! Dokázala jsem pod jejím vedením a s pomocí programu Cambridge Weight Plan dovršit a uspokojit konečně touhu po štíhlé postavě. A navíc způsobem, který mě tolik nadchnul! Pocítila jsem velkou potřebu dávat sílu a energii dalším, kteří tápou úplně stejně jako jsem tápala já. Na programu Cambridge Weight Plan je úžasná jeho jednoduchost, rychlost přípravy pokrmů, které jsem ocenila hlavně ve chvíli, kdy jsem začala podnikat, a co mi přijde úplně neuvěřitelné-chutnost všech produktů. Každý se v něčem najde a oblíbí si cokoliv ze širokého výběru sortimentu.

Program Cambridge Weight Plan mi nezměnil pouze postavu, změnil mi život. Prostřednictvím něj mohu pomáhat, být pomocníkem, průvodcem obdobím člověka, který chce změnu, změnu k lepšímu, ať je to postava či přístup k životu. Já totiž vím, že to funguje a vím, že pokud se budu cítit dobře ve svém těle já, budou se cítit dobře i lidé kolem mě.

Zkušenosti

60

Vytvořených výživových plánů

160 +

Spokojených klientů s dietou

150 +

Konzultací