Mgr. Jitka Ouřecká

Certifikovaný výživový poradce

Zdravím vás všechny, ráda bych vám přiblížila moji životní cestu, která mě navedla až sem-k programu The 1:1 Diet.

Od dětství jsem byla krásnou dlouhovlasou kulaťoučkou holčičkou, která měla ráda jídlo. Byla jsem šťastné a spokojené dítě do chvíle, kdy přišla puberta. V té době jsem poprvé slyšela slovo dieta a zatoužila zjistit, jaké to je být štíhlá. Různými pokusy a „zaručenými recepty“ jsem se postupně přibližovala a zase vzdalovala svému cíli. A tak to šlo se mnou stále dokola přes tři těhotenství. Touha byla stále, jen ubývalo „zaručených receptů“ a narůstalo zoufalství, že na mě už rozhodně nic nezafunguje.

Až jednou…

Mělo to přijít a přišlo to v dobu, ve kterou mělo, a já na to byla připravená. Moc jsem chtěla, ačkoliv už jsem pozbývala důvěry v cokoliv… Dnes jsem šťastná, že jsem měla možnost potkat úžasnou výživovou poradkyni The 1:1 Diet Yvetu Skalickou, ve které jsem našla nejen podporu, ale i ztracenou víru, že síla je uvnitř každého z nás! Dokázala jsem pod jejím vedením a s pomocí programu The 1:1 Diet dovršit a uspokojit konečně touhu po štíhlé postavě. A navíc způsobem, který mě tolik nadchnul! Pocítila jsem velkou potřebu dávat sílu a energii dalším, kteří tápou úplně stejně jako jsem tápala já. Na programu The 1:1 Diet je úžasná jeho jednoduchost, rychlost přípravy pokrmů, které jsem ocenila hlavně ve chvíli, kdy jsem začala podnikat, a co mi přijde úplně neuvěřitelné-chutnost všech produktů. Každý se v něčem najde a oblíbí si cokoliv ze širokého výběru sortimentu.

Program The 1:1 Diet mi nezměnil pouze postavu, změnil mi život. Prostřednictvím něj mohu pomáhat, být pomocníkem, průvodcem obdobím člověka, který chce změnu, změnu k lepšímu, ať je to postava či přístup k životu. Já totiž vím, že to funguje a vím, že pokud se budu cítit dobře ve svém těle já, budou se cítit dobře i lidé kolem mě.

Zkušenosti

60

Vytvořených výživových plánů

160 +

Spokojených klientů s dietou

150 +

Konzultací