Beáta Matěková

Výživový poradce

Dobrý den,

jmenuji se Beáta Matěková a je mi 23let. Poprvé jsem s The 1:1 Diet seznámila díky příteli, který si vždy na začátku roku dával tzv. detox na pýtlíkách. Moje první návštěva u poradkyně nebyla tedy zaměřená na mě, ale na přítele. Avšak když jsem poprvé s přítelem přišla, tak mě poradkyně vyhecovala jít do toho taky, jelikož po převážení mi zjistila nadváhu více jak 35kg (neuvěřitelných 99,9 kg). Jelikož jsem v té době pracovala jako hlavní kuchař v restauraci, nezvládala bych jít na pytlíky a drtek masa se zeleninou z ohledu na mé zaměstnání, kde jsem musela vše ochutnávat dříve než to odešlo z kuchyně (samozřejmě, že pojem vše je hodně ošemetný a v mnoha věcech jsem se musela spolehnout na své spolupracovníky). Moje cesta začala pomalu, ale i tak s výsledky. Za měsíc jsem měla cca 4-5 kg dole a na penězích to znát moc nebylo, takže super.

Před pár měsíci jsem začala podnikat v oboru péče o nohy a setkávala se s různými typy lidí. Mladí, staří, tlustí, tencí a na těch nohách to bylo napsáno. Uvědomila jsem si, že jsem The 1:1 Diet program úplně nedokončila. Vyhledala jsem opět poradkyni, které jsem znovu řekla můj příběh, s tím, že bych těm lidem ráda pomáhala víc a ona mi nabídla možnost jasně dané spolupráce. Myslím si, že jsem ještě ve věku, kdy člověk má brát všechny příležitosti, které mu život nabídne, a tak jsem neváhala ani minutu a chtěla bych se stát vaší součástí.

V současné době začínám opět studovat (obor kuchař) a chci se posunout co se gastronimie týče, jelikož přeci jen nás to jídlo provází celým životem. Zároveň vím, že má cesta s The 1:1 Diet programem rozhodně není u konce, potřebuji ještě dát dolů přibližně 15-20kg. A jak se říká, člověk vám nejvíce uvěří, když to uvidí. Ráda bych svým potencionálním klientům sama na sobě ráda ukázala, že i z velké váhy člověk může zhubnout, udržet si to a zároveň nijak nestrádat.

Zkušenosti

60

Vytvořených výživových plánů

160 +

Spokojených klientů s dietou

150 +

Konzultací