• Buzulucká 431/2, 50003 Hradec Králové
  • Po-Pá 6:00-20:00 Dle objednání

Ing. Krejníková (Dlabolová) Denisa

Ing. Denisa Krejníková (Dlabolová)

Certifikovaný výživový poradce

K programu The 1:1 Diet jsem se dostala docela náhodou, přivedli mě k němu kamarádi z Hodonína a proto, že se vídáme málo, byl ten šok vidět je hubené po čtvrt roce větší, než jsem čekala. Oba krásně zhubli, cítili se a vypadali úžasně. Otázka, jak to udělali, na sebe nenechala dlouho čekat 🙂 Dostala jsem jednoduchou odpověď – program The 1:1 Diet. Hned po jejich odjezdu jsem začala hledat na internetu. Nejbližší poradce v Pardubicích, no vzdálenost nic moc, ale určitě to za to stojí.

Nejlepší na tomto programu je, že každý týden vidíte výsledky a hubnete i (pro mě) ta kritická místa, jako jsou stehna a zadek, což jsem u jiných programů určených na zeštíhlení nezaznamenala. S pomocí programu The 1:1 Diet a změny přístupu k jídlu jsem měla 10 kg dole bylo za cca 8 týdnů. První týden byl náročný, ale po jeho překonání to bylo celkem jednoduché, nemusela jsem nic vařit, sáhodlouze chystat, přemýšlet, vymýšlet. Najednou člověk zjistí, kolik čas tomu jídlu věnujeme.

Je super, že v tom člověk není nikdy sám a má se koho zeptat, má se s kým poradit. Poradce je v té celkové změně, kterou člověk s The 1:1 Diet prochází, takovým rádcem a koučem.

Po absolvování programu The 1:1 Diet jsem se začala zajímat o možnost stát se poradcem. Po projití všemi školeními, kurzy atd. jsem úspěšně složila závěrečnou zkoušku. Začala jsem budovat poradnu tak, aby se u mě cítili klienti dobře. Doufám, že budu moct s redukcí váhy a celkovou změnou životního stylu pomoci co nejvíce lidem a částečně přispět ke splnění jejich snu o štíhlé postavě a komfortnějším životě…

Zkušenosti

60

Vytvořených výživových plánů

160 +

Spokojených klientů s dietou

150 +

Konzultací