Roman Čejka

Výživový poradce

Jmenuji se Roman a za pár měsíců mi bude 49 let. Již od svých studentských let jsem se velmi aktivně věnoval fitness sportu se zaměřením na budování svalové hmoty a síly. Spolu s tímto jsem se držel zásady, že čím víc toho sním, tím větší svalovou hmotu budu mít. V době těchto mých začátku nebyly takové možnosti dodržovat správnou a zdravou výživu jako jsou dnes.

Když se moje současná partnerka stala poradcem The 1:1 Diet a já sledoval její činnost, postupně jsem začal poznávat, co tento program obnáší, vzbudilo to moji zvědavost a měl jsem zájem i já tento program vyzkoušet. Jelikož fitness centrum navštěvuji 5 x týdně, zajímalo mě, jak bude můj organismus při absolvování programu The 1:1 Diet reagovat, a to i bez jakéhokoliv omezení mé týdenní fyzické námahy. Vyzkoušel jsem detoxikační program v délce 14 dnů. I přesto, že můj kalorický příjem byl omezen, dokázal jsem fyzickou zátěž zvládnout jako při obvyklé stravě. Ale jednoduché to nebylo.

Jelikož jsem se s partnerkou zúčastnil několika výživových kongresů, jejíchž obsah se mi líbil, projevil jsem zájem sám se stát poradcem The 1:1 Diet. Ve fitness centru se stále setkávám s lidmi, kteří se zde trápí s těžkým železem s touhou shodit tuky a přitom si neuvědomují, že stačí jen správně upravit svůj stravovací návyk a nemusí se zde dřít.

Zkušenosti

60

Vytvořených výživových plánů

160 +

Spokojených klientů s dietou

180 +

Konzultací