Základní informace

  • Motivace : Rybaření
  • Klient : Vladimír Kolář
  • Kategorie : Váha, Zdraví, Hubnutí, Pohyb
  • Věk : 50
  • Výsledek diety : -40 kg

Základní informace

Potíže s pohyblivostí, všechno mě bolelo, stále unavený a zpocený

Jmenuji se Vladimír Kolář a je mi 50 let. Už jako kluk jsem byl takový pěkně oplácaný a všichni mi říkali, že to vyběhám. Jenomže jak šel čas, tak jsem přibíral a přibíral, protože jak se říká, nebyl jsem línej se nažrat. Bral jsem to tak, že už jsem takový od přírody a s tím že se asi nedá zas tak moc dělat. Jak přibývaly léta, tak mě tloušťka začínala čím dál tím víc obtěžovat. Začaly potíže s pohyblivostí, všechno mě bolelo, byl jsem stále unavený a zpocený, jak dveře od chlíva. Mimo jiné jsem i rybář, takže projít kus břehu řeky, nebo rybníka s vláčecím prutem, začínal být problém. Vlézt do rybářské pramice u příkrého břehu byl už skoro adrenalinový sport.

Když se moje váha začala blížit ke 130 kilogramům, tak jsem se prostě rozhodl, že musím zhubnout. A to pod 100. Ale jak to dokázat? Věděl jsem, že moje známá se zabývá nějakým programem, jehož pomocí lze snížit váhu. Tak jsem se nezávazně zeptal a dojednal si konzultaci. Když jsem přišel do The 1:1 Diet centra, přivítala mě usměvavá Denisa, ukázala na regály s pytlíky a řekla – tak tohle bude v příštích týdnech převážně tvoje strava. No a bylo rozhodnuto. Všechno mi vysvětlila a poradila, jak na to, abych to dokázal. Musím říci, že přestože mně všechna jídla chutnala, tak to nebylo zrovna jednoduché. Díky podpoře mé skvělé ženy Milušky se to ale dařilo a já hubnul.

Podařilo se mi zhubnout skoro 40 kg a můj život se hodně změnil. Spousta věcí se zjednodušila a já se cítím vitálnější. Moje rybářská loďka najednou jezdí rychleji a hlavně když objímám svoji Milušku, tak k sobě máme o hodně blíž. Velkou radost mám i z toho, že můj úspěch inspiroval i některé moje blízké, ba i nejbližší. Někteří moji kamarádi začali hubnout stejným způsobem jako já. A hlavně také moje žena a můj syn se zapojili do skvělého programu The 1:1 Diet a mají velmi dobré výsledky. Prostě tento program ovlivnil výrazně můj život. Díky Denise – mé skvělé výživové poradkyni a kamarádce – jsem změnil svůj životní styl. Cítím se spokojený a našel jsem jiný pohled na jídlo než doposud. Prostě už nežiji, abych jedl, ale jím, abych žil.

Vladimír Kolář, Klient