Základní informace

  • Motivace : Nový život
  • Klient : Kateřina Sejpalová
  • Kategorie : Hubnutí
  • Výsledek diety : -24 kg

Základní informace

Vážení čtenáři,
ráda bych Vám převyprávěla svůj příběh, ale kde začít…, asi na začátku.

Vždycky jsem byla „buřtíček“, na základní škole otloukánek a cíl šikany. Co jsem neměla tělesně, jsem doháněla studijními výsledky. Maloměsto, Morava, holka krev a mlíko. Po základní škole a pár let pobytu na konzervatoři, jsem chtěla hlavně pryč, pryč ode všeho nepráví a poníženosti, díky studijním výsledkům jsem se dostala na velice uznávanou školu v Praze, hááá velkoměsto, tak mě zde máte. No, nikdo na mně nečekal, pochopitelně. A tam to vše začalo. Touha být stejně krásná, úspěšná jako tamní slečny a hlavně hubená!!!

Diety cvičení a pak vlastně jen to cvičení, postupně se ke mně přikrádala ANOREXIE, postupem času se přidala BULIMIE a už to jelo. Dostala jsem se při své výšce 173cm na 45kg. Kde jsem skončila? V psychiatrické léčebně pro poruchy příjmu potravy (podotýkám DOBROVOLNĚ). Kdo nezažil, nepochopí, sáhla jsem si na dno a to doslovně. Vlastně nejen já, ale celá moje rodina.

Po x letech jsem se těchto zákeřných „kamarádek“ zbavila, ale tělo nefungovalo. Otěhotněla jsem, porodila a kila šla jistě a bezpečně nahoru. V zápalu boje jsem si dodělala vysokou školu a byla ráda, že žiju a jsem relativně zdravá. Co čert nechtěl, přišel rozvod a po rozvodu nová práce, jsem ředitelka v mateřské škole.

To byl ten zlom, když nový život, sama s dcerou a s odpovědnou prací tak už se vším všudy.

A tady přišla The 1:1 Diet …začátek byl náročný, hlavně zjištění hodnot po prvním vážení u poradkyně. Zděšení, kam až jsem to dopracovala a že mi vlastně stagnuje metabolismus. Co bych se mu taky divila, když jsem ho tolik let týrala. Takže jsem se zakousla a jela, brala jsem to jako poslední možnost. Ujištění, že to dáme a půjde to, bylo naděje plné. Světe div se, kila pomalu ubývala, alkohol už nebyl ani občasný společník a všechno se mi zdálo sluníčkovější.

Má nejbližší rodina se o mě bála, zase dieta, po těch hrůzných letech se jim vlastně nedivím. Ale dokázala jsem jim i sobě, že to jde, že jsem plná energie a i lépe zvládám stres a vše kolem. Neuvěřitelně mě nakopávalo, že jsem opravdu po každém vážení byla lehčí a i když přišla občasná krize a nějaké to zakolísání, šlo to. Co jsem si hlavně na začátku uvědomovala, že nemůžu přestat jíst, což mi The 1:1 Diet ani neumožňovala. Tělo a organizmus po deseti letech začínal zase fungovat, čerpal kde měl a bral tak kde šlo.

Zastavila jsem se na váze -24kg, nový člověk, nový šatník, nový život!!! Teď jsem více sebevědomější, což se projevuje v soukromí i v pracovním nasazení.
Takže velké díky The 1:1 Diet a má skvělá poradkyně.

Kateřina Sejpalová