Základní informace

  • Motivace : Vzhled
  • Klient : Kateřina Komorousová
  • Kategorie : Hubnutí
  • Věk : 40 +
  • Výsledek diety : -60 kg

Základní informace

A pak že geny nepřepereš….

Jmenuji se Kateřina Komorousová a s hubnutím jsem začala před nějakými dvěma roky, kdy mě už nebavilo, jak všichni chválí mého muže, že mu to teď sluší a podobně, jelikož v té době byl v novém zaměstnání a hodně kilo proto zhubl. Sama na sebe jsem se tedy naštvala, neboť jsem chtěla být taky uznávaná a zase jsem chtěla pocítit ten krásný pocit, kdy se za vámi nějaký ten chlap otočí, dále nechtěla jsem již nakupovat v nadměrných velikostech, a tak jsem se rozhodla se sebou něco dělat. Se 140 kilo bylo již na čase… Nebylo to však lehké rozhodnutí, neboť geneticky mám dáno velké pozadí, prsa, které mi mohla závidět kde jaká ženská, a po milujících dvojčatech, která mě vytáhla do hrůzných rozměrů, jsem měla postavu dosti zakulacenou, kdy by se do každé nohavice od mých kalhot vešli dva lidi. To však nebyla jediná překážka. Další věcí, která mi nenahrávala k tomu, abych zhubla, bylo mé zaměstnání, kdy dennodenně strávím spoustu hodin na nohou a na jídlo tak moc není čas, tak jsem si i dodělávala bakalářské vzdělání k mé práci jako mistrové na soukromé střední škole, kdy v tom hrály nervy dost podstatnou roli, kdy jsem měla dost často myšlenky na to si dát nějakou tu čokoládu na uklidnění, ale i tak jsem myšlenkám ani chuti nepodlehla.
S The 1:1 Diet jsem začala v roce 2017 pár měsíců před Vánocemi, kdy mi však s touto dietou neodešlo ani vaření pro zbytek rodiny. Pro další tři hladové krky, co se odmítali vzdát mastných jídel, jsem musela využít léta praxe ve vaření a jakoukoli ingredienci přidávat od oka, nebo podle intuice, neboť jsem byla natolik silná, že ani když mi na prstech přistála nějaká omáčka, kterou si normální člověk olízne z prstu, tak jsem nepodlehla pokušení, došla ke dřezu a vše si z rukou smyla. Několikrát jsem od dcery slýchala, že se nic nestane, když bych si to olízla, ale já nechtěla. Prohlašovala jsem, že když jsem na to dala, tak je to se vším všudy.
No ale pak přišli Vánoce a tím jsem všem ukázala, že vážně dokážu přetrpět pro hezkou postavu vše. Nikdo z ostatních by nepřežil bez řízků, cukroví, bramborového salátu a všeho toho, co si k Vánocům člověk dobrého dopřává. Já jsem však na Štědrý večer byla jen o polévce, do které jsem si přihodila nudle, které mi dieta dovolovala. Když se dcery divili, proč nudle, když je to v podstatě furt jen polévka, tak jsem řekla, že aspoň ať mám pocit, že něco koušu.
Po 8 měsících, kdy jsem poctivě nesnědla nic, co mi The 1:1 Diet nedovolovala, jsem zhubla 60 kilo a stále jsem šla s kily dolů. Rodina mi už říkala, že je to moc, že už vypadám jako nemocná, ať se už nechám stabilizovat, ale hlavně díky mé pevné vůli a poradkyni, která mi řekla, že ještě ne a že přestaneme, až budu mít všechen špatný tuk z těla, jsem to dokázala dotáhnout dokonce.
Na mé cestě k postavě, kterou jsem měla naposledy v 17-ti letech, mě potkávali rodinné oslavy, které byli plné dobrot – pro mě však v tu dobu existovala jen jediná pochutina a to koktejly od The 1:1 Diet , dále mě potkalo opékání s rodinou, kde jsem jedla jen a pouze jídla doporučená dietou, pila vodu s práškem od The 1:1 Diet a, jak jsem již zmiňovala, koktejly od stejné diety.
Tahle cesta plná nástrah v podobě „špatného“ jídla mi ovšem přinesla ovoce….
Jsem kadeřnicí, která jezdí i po domech a jednou se mi stala příhoda, kdy mě vlastní zákaznice nechtěla pustit do domu, protože mě vůbec nepoznala. Po zhubnutí jsem opět získala sebevědomí a chuť se lépe oblékat. Splnilo se mi přání, že i když mi je přes 40 tak se za mnou chlapy otočí, a i moji zákazníci mi občas donesli nějakou tu kytku.
Nebýt však mé mamky, která začala jako první s hubnutím a u které jsem viděla úžasné pokroky, tak nevím, jak by to dopadlo.