dieta_1

VÝŽIVOVÁ PORADNA CWP

Buzulucká 431/2, 50003 Hradec Králové
Tel. +042 777 22 00 62

The 1:1 Diet

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

The 1:1 Diet je bezpečný, účinný a komplexní výživový program vyvinutý britskými lékaři fungující více jak 35 let. Využívá klinicky testované nízkoenergetické produkty, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a všechny nezbytné vitamíny a minerály. Produkty The 1:1 Diet jsou registrovány jako obohacené (fortifikované) potraviny splňující přísné legislativní podmínky EU i ČR a jsou určené pro osoby starší 18 let bez zdravotních problémů.

Někdy je porovnávána s různými keto dietami, ale keto dieta to není.
Společným prvkem je, že je to dieta s velmi nízkým obsahem uhlohydrátů (uhlohydráty to jsou sacharidy a nebo také glycidy), která způsobuje, že vaše tělo produkuje vyšší hladinu ketonů. Tělo se dostává do stavu, který se nazývá ketóza. V tomto stavu tělo místo sacharidů (glukózy) začne využívat jako zdroj energie vlastní tukové zásoby.

Proč může keto dieta fungovat na hubnutí, je to i proto, že vyšší hladiny ketonů snižují chuť k jídlu.
Ukázalo se také, že ketogenní strava má příznivé účinky na diabetes. Dnes tak běžné a zároveň závažné onemocnění.

Čím je The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan tak výjimečná?

Máme individuální a osobní přístup ke každému klientovi

Pestrý sortiment chutných a nutričně vyvážených potravin

Flexibilní plán v závislosti na vašich konkrétních potřebách a cílech

Snadná a rychlá příprava jídel kdekoliv a kdykoliv vás neomezuje

Stálá podpora zkušeného certifikovaného výživového poradce klíčová pro úspěšné splnění cílů

Výživový plán založený na výzkumu a vyvíjený špičkovými odborníky v oboru

Lékařská studie o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Nejnovější studie britských lékařů DROPLET (Doctor Referral of People overweight to Low Energy Treatment) byla provedena na 278 dospělých pacientech s hodnotou BMI vyšší než 30. Pacienti byli pak náhodně zařazeni do dvou skupin, kdy v jedné dostávali buď obvyklou péči od svých praktických lékařů, nebo podstoupili redukční výživový program poskytnutý CWP (TDR). Výsledky studie DROPLET ukazují, že po 12 měsících pacienti, kteří dodržovali program CWP, snížili průměrně svou hmotnost o 10,7 kg. Naopak pacienti, kteří docházeli k praktickému lékaři, za stejnou dobu ztratili v průměru jen 3,4 kg.

Odkaz na studii zde

Tato studie je dalším příkladem dokazujícím, že program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan má výsledky, je udržitelný a je velmi úspěšnou metodou redukce hmotnosti. Vedoucí lékař programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, Prof. Anthony Leeds, k tomu řekl: 

„Bylo potvrzeno, že vynikajících výsledků, kterých bylo dříve dosaženo v jiných studiích v nemocničních zařízeních pomocí programu Cambridge Weight Plan, lze také dosáhnout v nastavení primární lékařské péče. Studie ukázala, že spolupráce praktického lékaře a poradceThe 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan může velmi dobře fungovat, a že praktičtí lékaři poté mohou snižovat potřebné léky u pacientů po takto účinném snížení hmotnosti. Každý, kdo je znepokojen často zmiňovanou mírou nežádoucích účinků, se jich nemusí obávat. Obvyklé nežádoucí účinky (zácpa 15 %, únava 9 %, bolest hlavy 8 % a závratě 4 % postihly 20, 12, 11, respektive 6 osob z celkového počtu 138) jsou všechny, které pravidelně zmiňujeme klientům dnes a denně. Mnohem rozsáhlejší studie na 2 224 pacientech s pre-diabetem, kteří dosáhli snížení hmotnosti pomocí programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, potvrdila bezpečnost programu: nežádoucí účinky byly hlášeny v mnohem nižších počtech případů (zácpa 7,6 %, únava – svalová slabost 5 %, bolest hlavy 3 % a závratě 2 %). Podle mých zkušeností ti, kteří mají tyto nežádoucí účinky, je vnímají jako drobný diskomfort oproti obrovským benefitům získaných při ztrátě hmotnosti. Studie ukázala, že program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je účinný a bezpečný a může být poskytován tam, kde je nejvíce zapotřebí – mezi běžnými lidmi.“

Pro koho je dieta vhodná?

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Tento dietní program je plnohodnotnou náhradou stravy, která dodá tělu 100 % doporučené denní dávky vitaminů, minerálů a stopových prvků.

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan dieta je vhodná

  • pro rychlé hubnutí, jako významný zdroj výživy
  • pro pozvolné hubnutí, jako náhrada 1–2 jídel
  • pro udržení ideální váhy, jako občasná náhrada jídla
  • pro zlepšení kondice, jako potravinový doplněk
  • pro nemocné s potížemi při příjmu pevné stravy
  • pro manažery a každého, kdo má nedostatek času
  • I PRO VÁS

Jak to funguje?

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Pojďte se společně podívat jak The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan funguje. Jaké jsou kroky k dosažení cíle
v podobě redukce hmotnosti a k získání vysněné váhy bez jojo efektu.

Dobře si uvědomujeme, že každý člověk je jedinečný a proto i náš přístup ke každému klientovi je individuální s přihlédnutím k jeho osobním potřebám.

Díky přístroji InBody budete mít jasný přehled o tom, kde konkrétně jste zredukovali tělesný tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu a mnohem víc.

Jak vyplývá z dlouholetých zkušeností The 1:1 Diet, hrají pravidelné konzultace významnou roli pro dosažení stanovených cílů na cestě našeho klienta k novému životu bez kil navíc.

Nutričně vyvážené a chutné potraviny obsahující minimální množství tuků a sacharidů s velmi jednoduchou a rychlou přípravou použití, vhodné i pro celiaky a lidi s laktózovou intolerancí.

Našim společným cílem bude nejen hubnutí, ale také ukotvit nové stravovací návyky, které si osvojíte během naší spolupráce v programu The 1:1 Diet tak, aby znamenaly změnu vašeho životního stylu k lepšímu.

Jak začít?

JE TO VELICE SNADNÉ

   Vyhledejte si nejbližšího výživového poradce (volejte, pište)

  Domluvte si konzultaci (1. konzultace trvá cca 60 min s důkladnou analýzou vašeho těla na přístroji InBody)

  Zahájení programu The 1:1 Diet krokem 1,2,3,4,5, dle výsledků analýzy a stanovených cílů